Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%25
2020 ÖABT Rehber Öğretmen Alan Sınavı Arzu Seçkin

2020 ÖABT Rehber Öğretmen Alan SınavıGrupla Psikolojik Danışma Soru Modülü -2

Liste Fiyatı : 21,50 TL
İndirimli Fiyat : 16,13 TL
Kazancınız : 5,37 TL
Taksitli fiyat : 4 x 4,03 TL
%25
Temin süresi 3 gündür.
9786057868992
696528
2020 ÖABT Rehber Öğretmen Alan Sınavı
2020 ÖABT Rehber Öğretmen Alan Sınavı Grupla Psikolojik Danışma Soru Modülü -2
Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık
16.13

Değerli Arkadaşlar;

ÖABT Rehber Öğretmen Soru Bankası ve ÖABT Rehber Öğretmen 7'li Deneme kitaplarının devamı niteliğinde olanGrupla Psikolojik Danışma modülünü sizlerle buluşturmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.

Biliyorsunuz Grupla Psikolojik Danışma ÖABT Rehber Öğretmen alan sınavında %13'lük dilime sahiptir. Amagerek ilke, kuram,teknik gerekse alan eğitimi konularıyla birleştirilerek sorular gelebilmektedir. Bunun en yakınörneği 2018 yılı ÖABT Rehber Öğretmen alan sınavıdır. Bu nedenle soru sayısı her sınavda değişebilen bir alandır.

Bu modülde ÖSYM'nin geçmiş yıllarda sorduğu soru tarzlarına aşinalık kazandırmak amacıyla bu sorulara paralelsorular sorulmuştur. Ayrıca ÖSYM'nin kaynak olarak baz aldığını düşündüğümüz alanyazındaki akademikkaynakları titizlikle inceleyerek farklı soru tarzları oluşturduk. Özellikle bu soruları çözerek grupla psikolojikdanışma alanına yeni bir bakış açısı geliştireceğinizi umuyorum.

Büyük bir titizlikle hazırlamış olduğumuz 2 modüler kitabımızda emeği geçen Pelikan Yayınevi Genel YayınYönetmeni Gamze Çelik'e, emeklerini ve desteğini hiçbir zaman benim üzerimden çekmeyen sevgili eşim EnverSeçgin'e çok teşekkür ederim.

Kıymetli meslektaşlarım, bu uzun soluklu ve zorlayıcı süreçte sizlere biraz da olsa yardımımız dokunduysa ne mutlubize!
Yeni yayınlarda görüşmek üzere, hepinize önce sağlık ve mutluluk arkasından istediğiniz başarıyı yakalama azmi diliyorum.

Kapat