Sepetim (0) Toplam: 0,00
%15
Çağdaş İşletme Teknikleri M. Nurettin Alabay

Çağdaş İşletme Teknikleri

Liste Fiyatı : 32,00
İndirimli Fiyat : 27,20
Kazancınız : 4,80
Taksitli fiyat : 9 x 3,32
%15
Temin süresi 3 gündür.
9789758640836
367278
Çağdaş İşletme Teknikleri
Çağdaş İşletme Teknikleri
Gazi Kitabevi
27.20

Değişim önlenmesi ve geriye döndürülmesi mümkün olmayan bir akış içinde gerçekleşmekte, insanları, aileleri, toplumu, siyaseti, ekonomiyi ve işletmeleri değiştirmektedir. Bu değişim sürecinde organizasyonlar çevrelerine uyum sağlamak zorundadırlar. Çevresel şartlardan etkilenen organizasyonlar bu etkileri sadece mekanik yapı ve mekanik süreçlerinde değil, insan, davranış ve bilişsel süreçlerinde de hissetmektedirler. Çevreye uyum sağlamak üzere hareket eden organizasyonlar, yönetim, pazarlama, üretim, finansman ve diğer fonksiyonlarında değişikliklere gitmektedirler.

Organizasyonun tüm sistem ve süreçlerini, davranışsal ve teknik yönden başarılı bir şekilde değiştirmek için öncelikle bu değişimin anlaşılması gerekmektedir. Ancak bu sayede değişime uygun cevaplar vermek daha mümkün hale gelecektir.

Değişimi, çevreyi, işletmeyi ve işletmecinin süreçlerini daha iyi anlamak ve anlatmak için bu kitapta işletmeciliğin güncel konuları, çağdaş yönetim teknikleri değerlendirilmeye çalışılmıştır. İşletme öğrenimine meraklı, kendi işletmelerini anlamaya, geliştirmeye niyetli yönetici veya sahiplerinin ya da bir organizasyonlarda işgören olarak katkı verenlerin genel bir bilgi edinecekleri bir yapı içinde konular işlenmeye gayret edilmiştir.

Kapat