Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786258464856
764071
Caspian
Caspian
94.00

Unutlumuş isimler gibi olmuyor bazı aşklar. Herkes unutsa da Toprak ve Yağmur asla unutmuyor bu aşkı. CASPIAN adı artık hatırlanmayan, kimine göre bir göl kimine göre bir deniz. Şimdi adına Hazar denilen yaşattığı aşk kadar büyük bir derya. Hazarın iki yakası bir başka coğrafya da başlayan destansı tarifsiz aşkı. Herkes kendisinden bir parçayı bulacak CASPIAN da sessizce gömülü, gizli ve saklı.

Ölüm daha yakın geliyordu ona aşık olma duygusundan. Asla olmaz dediği ne varsa başına gelmişti bir anda. Yaratılışı bir tanrıça kadar güzeldi, Belkide bir ilişkiyi ömür boyu sürdüremeyecek kadar özeldi. Onunla olmak yada onunla ölmek ikisi de imkansızdı. Bazen seçilmiş olmak yalnızlık lanetini birlikte getiriyordu. Sevemeden ve sevilmeden bir ömrü boşu boşuna bitiriyordu.

Ya adam olmak nasıl bir duygu? Kibar, nazik, kaba, dürüst, sır dolu, sıradan ya da kim kendisini nasıl bir kurguya sokacaksa, tanımlayacaksa öyle olsun ama bu başka bir adamdı. Kaba saba, az konuşan, sert mizaçlı. Taki bir aşk gelip dayanıncaya kadar kapısına. Haberi yokken o yorgun ruhundaki deli taylar gibi yanıp tutuşan duygularından.

Hepimiz bir beklentinin içinde dönüp duruyoruz. Sürekli iç dünyamız da birsürü hayaller kuruyoruz. Ya birden gerçekleşirse. Birden karşınızda belirirse AŞK, NEFRET,AYRILIK, HAİNLİK, ÖZLEM, ÇARESİZLİK ya hiç ummadığınız bir anda yakalanırsanız YAĞMUR'a Ya da hiç ummadığınız bir anda karışırsanız TOPRAĞA ?

Hazır mısınız CASPIAN da ki aşkı yaşamaya….

Kapat