Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%22
Farklılaştırılmış Öğretim Stratejileri Carolyn Chapman

Farklılaştırılmış Öğretim StratejileriTek Beden Herkese Uymaz

Liste Fiyatı : 32,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,96 TL
Kazancınız : 7,04 TL
Taksitli fiyat : 4 x 6,24 TL
%22
Temin süresi 5 gündür.
9786050370065
684990
Farklılaştırılmış Öğretim Stratejileri
Farklılaştırılmış Öğretim Stratejileri Tek Beden Herkese Uymaz
Pegem A Yayıncılık
24.96

Eğer farklılaştırılmış öğretimi bir an evvel uygulamaya koymak için tek bir kaynağa ihtiyacınız varsa, 100.000'den fazla öğretmenin faydalandığı Gregory ve Chapman'ın çığır açan bu kitabına göz atabilirsiniz. İlk iki baskısında, sadeliği ve uygulanabilirliği ile eşsiz olan kitabın bu baskısı için de aynı şeyleri söylemek mümkün. Ayrıca, yeni stratejiler, güncellemeler, ders planı şablonu ve geniş formatı ile üçüncü baskı daha da zenginleştirildi.

Farklılaştırılmış Öğretim Stratejileri kitabı neden bu kadar çok tercih edildi?

-Örneklerin araştırmalara dayalı ve kolayca kullanılabilir olması • Sınıf iklimi oluşturma ile başlayan ve öğrencileri tanıma ile devam eden altı basamaklı başla-bitir süreci

-Öğrenim sürecinin başlangıcında, süreçte ve sonrasında biçimlendirici değerlendirmeye olan vurgusu

-Toplanan verileri kullanmak için sahip olduğu sayısız öğretim stratejileri

-Farklılaştırılmış dersleri planlamak için 70'ten fazla şablonla desteklenen birçok model, araç ve ankete sahip olması İster ilk kez kullanın,

İster tecrübeli bir kullanıcı olun, gerçek bir beyin-dostu farklılaştırılmış sınıf oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi bu kitapta bulacaksınız.

Gayle H. Gregory, beyin uyumlu öğrenme ve farklılaştırılmış öğretim ve değerlendirme üzerine uzmanlaşmış uluslararası alanda saygın bir danışman ve yazardır. Eğitimcilerin pratik bir şekilde uygulamaya koyabileceği, sağlam araştırmalara dayalı ve öğretmen dostu stratejiler ortaya koyan sayısız yayının yazarı veya ortak yazarlarından biridir.

Carolyn Chapman, anaokulundan üniversiteye kadar birçok farklı eğitim kademesinde öğretmenlik yapmış uluslararası bir mesleki gelişimci, yazar ve öğretmendir. Chapman'ın etkileşimli, uygulamalı eğitim oturumları, eğitimcileri her yaştan öğrencinin başarısına katkı sağlayan stratejiler kullanmaya yönlendirmektedir. Chapman farklılaştırılmış öğretim, öğrenci katılımı, okuryazarlık, sınav başarısı ve biçimlendirici değerlendirme konularında, en çok satan eğitim kitaplarını yazmıştır.

Kapat