Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 (Resimli Özel Baskı) (Ciltli) J. K. Rowl

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 (Resimli Özel Baskı) (Ciltli)

Liste Fiyatı : 135,00
İndirimli Fiyat : 135,00
Kazancınız : 0,00
Taksitli fiyat : 9 x 16,50
%20
Temin süresi 5 gündür.
KARGO BEDAVA
9789750848360
707761
Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 (Resimli Özel Baskı) (Ciltli)
Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 (Resimli Özel Baskı) (Ciltli)
Yapı Kredi Yayınları Kültür
135.00

Jim Kay'in Harry Potter dünyasına getirdiği yorumu görmekten çok memnunum ve yeteneğini ödünç vermeye devam ettiği için onur ve minnet duyuyorum.” - J.K. ROWLING

Okul yılı boyunca üç görev yerine getirilecek ve bunlar şampiyonların farklı farklıniteliklerini sınayacak... sihirli güçlerini – cesaretlerini – sonuca varma yetilerini – ve, elbette, tehlikeyle başa çıkma yeteneklerini.

Quidditch Dünya Kupası'nda Kara Leke'nin gökyüzünde belirdiği andan itibaren tehlike Harry Potter'ın peşini bırakmaz. Harry efsanevi Üçbüyücü Turnuvası'nda Hogwarts'ı temsil etmek üzere seçilir; en maharetli büyücüleri bile zorlayacak sihir ve cesaret testleriyle sınanır – ilk görev onu acımasız Macar Boynuzkuyruk'la karşı karşıya getirir.

Oysaki yarışma Harry için çok daha uğursuz bir güç sınavının başlangıcıdır.Tom Riddle'ın atalarının yattığı mezarın bulunduğu Küçük Hangleton'ın sisleri arasında en Karanlık büyü hazırlanmaktadır…

Eşsiz sanatsal maharetiyle Kate Greenaway Madalyası'nı kazanan Jim Kay,Beauxbatons, Durmstrang ve Hogwarts'ın Üçbüyücü Turnuvası'nı kazanmak içinmücade ettiği J.K. Rowling'in çok sevilen serisinin dördüncü kitabının bu müthişresimli özel baskısında en sevilen karakterlerin – Deligöz, Viktor Krum, RitaSkeeter daha pek çoklarının – nefes kesen sahnelerini canlandırıyor.

Kapat