Sepetim (0) Toplam: 0,00
Joe Carson'ın Silahı James R. Adams

Joe Carson'ın Silahı

Liste Fiyatı : 25,00
Taksitli fiyat : 9 x 3,06
9786057020796
725146
Joe Carson'ın Silahı
Joe Carson'ın Silahı
Altıkırkbeş Yayınları
25.00

Galaksinin derinliklerinde ölmekte olan gezegenlerinin yerine Dünya'yı ele geçirip yerleşme düşüncesinde olan Marslılar, keşif için kılık değiştirmiş iki Marslıyı gönderir. Onlar da şans eseri Dünya'nın aslında o kadar da savunmasız olmadığını, Dünyalıların elinde gizli ve öldürücü bir silah bulunduğunu keşfederler. Bu silahı ele geçirmek zorundadırlar.
Fetih Formülü'ndeyse August Q. Twilken adlı bir bilim adamının evrimleştirmeyi hızlandıran bir formülü vardır, Plütonlular üzerinde kullanıp işleri Müttefik Gezegenler Birliği lehine çevirmek ister, ancak Mon Pordo gezegenler hakimiyeti için bu formülü çalar, Korsan Tod Mulhane belanın kokusunu alır ve Twilken'le birlikte formülün peşine düşer ve üç gezegeni zalim Mon Pordo'nun hain planlarından kurtarmanın yolunu arar.
6:45 Yayın tedirginlikle sunar,James R. Adams'tan şaşırtıcı, heyecan yüklü, kışkırtıcı, soluk soluğa okuyacağınız maceralar“Görmüyor musun, bu kelimeler! Kelimeler silah; Şakası, onun dediği gibi. Yıkıcı bir güç oluşturmak için kelimeleri hayal ediyor, karmaşık bir modele yerleştirilmiş kelimeleri!”

Kapat