Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%20
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 31 Mayıs - Haziran 2017 Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 31 Mayıs - Haziran 2017

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 8,00 TL
Kazancınız : 2,00 TL
3990000085691
527868
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 31 Mayıs - Haziran 2017
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 31 Mayıs - Haziran 2017
Köşe Bucak Dünya Dergisi
8.00

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 31. Sayısı, her zaman ki gibi dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.

Vanuatu,La Paz, Olba Krallığı gibi az bilinen yerler ve Yemende ki gizli hazine bu sayımızda. AyrıcaÜlkemizin güzellikleri Lavanta tarlaları, Tuz Gölü, Uludaz da ki uğur böcekleri de bu sayımızda. Tabiki bu kadarla kalmıyoruz. Otel Kartları koleksiyonu, kadayıf yapımı ve dahası 31. Sayımızda.

Köşe Bucak Dünya Dergisi

Seyahat ve Kültür-Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya' yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Gidilmesi zor coğrafyalar (Bermuda, Kiripati Butan) dergimizde yer aldı ve almaya devam edecek. Herkesin gittiği bildiği yerler ise farklı bakış açılarıyla dergimizde yer alıyor.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “Yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında Mehpare Sözener, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kapat