Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi (Ciltli) Rahim Er

Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi (Ciltli)

Liste Fiyatı : 500,00
İndirimli Fiyat : 375,00
Kazancınız : 125,00
9786055545949
652210
Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi (Ciltli)
Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi (Ciltli)
375.00

BKY - Babıali Kültür Yayıncılığı, Büyük Peygamber, Hazreti Muhammed Mustafa (sav.), eşsiz hayatını bütün yönleriyle ele aldığı, büyük bir eseri okuyucuyla buluşturmanın heyecanını yaşıyor bugünlerde... Usta yazar Rahim Er'in "ustalık eserim" dediği bu kıymetli kitap, büyük boy, tam 942 sayfa.Sanat ve estetik bütün unsurlara dikkat edilmiş, çok titiz çalışmanın bir ürünü...Çok beğenecek, pek seveceksiniz mutlaka...

Sevgililer Sevgilisinin bütün beşeri hususiyetleri; detaylarıyla anlatılıyor.Tecrübeli yazar, büyük mütefekkir Rahim Er'in 30 sene evvel yazdığı eser, önce 18 cilt olarak yayınlanmıştı. Peygamber efendimizin dış görünüşü, beşeri hususiyetleri ve güzel ahlakının hoş bir üslupla anlatıldığı bu seri, zamanla tek eser haline getirilerek; "Sevgili Peygamberim Siyer-i Nebi" ismini aldı. Eser,Rahim Er'in akıcı üslubu, sanat ve estetik örgüsüyle hayat buldu.

Türkiye'de bu kategoride bir ilki temsil ediyor. Bir numune, tam örnek.

Sahih kaynaklardan derlenerek, titiz bir çalışma neticesinde hazırlandığını ve her safhada akademik bir heyetintahsisinden geçtikten sonra basıldığını bilhassa belirtmek isteriz.

Kapat