Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
8.Sınıf LGS Matematik Soru Bankası Kolektif

8.Sınıf LGS Matematik Soru Bankası

Liste Fiyatı : 25,00 TL
9786257749374
714837
8.Sınıf LGS Matematik Soru Bankası
8.Sınıf LGS Matematik Soru Bankası
Tonguç Akademi
25.00

Bildiğin üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve Ölçme Değerlendirme Sınav Genel MüdürlüğüLGSve benzeri sınavlarda eleyici ders olarak matematiği seçti.
Peki bu ne demek?
Önceki iki yılda sınava giren öğrencilerin sınav sonrası açıklamalarında da görebileceğin gibi matematik, sınavdaki en zorlayıcı alan.PekiLGS'de başarı için ne yapmak gerekiyor?
İşte bu sorunun cevabını elinde tutuyorsun. LGS'de başarı içinZor ve Ötesi'ne hazır olmalısın. Yani sınavda karşılaşacağın zorluğun bir tık üstünde sorularla yüzleşmeli, bu soruların sebep olacağı stres ve zaman kaygısını sınav zamanı gelmeden önce halletmelisin.
Zor ve Ötesisana bu zorluk seviyesindeki soruları sunuyor. Ancak bu sorularMEBkazanımlarını kesinlikle aşmıyor ve kesinlikle gereksiz bir zorlukta değil. Senin sınava ideal şekilde hazırlanmanı, stres ve zaman kaygısı problemlerini aşmanı ve en zor sorulara hazırlıklı olmanı sağlayacak seviyede.
Başarıya giden yolda zorluklarla karşılaşacaksın. Bu yolda her zorluğu aşman için Tonguç'u yanı başında bulabileceğini unutma!

Başarı seninle olsun!

Kapat