Sipariş Koşulları

Sipariş Koşulları

*Siparişimi nasıl verebilirim?

Öncelikle bir Alışveriş Listenizi oluşturmalısınız. Listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altında bulunan Sepete Ekle butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Listenizi oluşturduktan sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan Sepetim seçeneğinden seçtiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Yeni ürün eklemek için sol alt köşede bulunan Alışverişe Devam Et seçeneğini kullanabilirsiniz. Sepetinizi tamamladığınızda Sipariş Ver butonuna tıklayınız.

Sitemize üye iseniz üyelik bilgilerinizi (kullanıcı adı, şifre) giriniz. Eğer üye değilseniz sağ en üstte yer alan Üye Ol linkini tıklayarak üyelik işleminizi tamamlayınız. 

Dilerseniz üye olmadan da sonraki aşamaya geçebilir ve gerekli alanları doldurarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Her aşamada gerekli bilgileri girip bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.

Her sayfanın başında ve sayfa içinde gerekli yönlendirmeler bulunmaktadır. Adımları takip ediniz.

Son aşamada, kargo tutarı ve ödemeniz gereken toplam tutarı görerek ödeme şeklinizi (EFT, Banka Havalesi, Posta Çeki, 3D Secure Tek Çekim veya PayTR Taksit) seçtikten sonra siparişinize onay vereceksiniz.

3D Secure seçeneğinde 4 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. PayTR sisteminde de tek çekim imkanı bulunmaktadır. Ayrıca diğer kredi kartlarına 12 aya kadar taksitlendirebilir hatta Kart Puanları, Ön Ödemeli Kart, BKM Express seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

EFT, Banka Havalesi veya Posta Çeki ile ödeme şeklini seçtiğiniz takdirde siparişiniz ödemenizi yaptıktan sonra gönderilecektir. Bu kısımda Sipariş Kodunu, ilgili yere yazmanız siparişinizi gönderebilmemiz için zorunludur.

Siparişinizin hızlanması için ödemenizi yaparken açıklama kısmına internet siparişi olarak belirtmenizi rica ederiz. 

*Fiyatlara KDV dahil mi?

Kitaplarımızda yasal olarak KDV uygulaması yoktur ancak kargo ücretinde %18 KDV uygulaması vardır ve fiyata dahildir.

*Alışverişle ilgili genel konular

  • 18 yaşından küçük kişiler siyasalkitap.com'dan alışveriş yapamaz. 
  • com'dan kredi kartı, (Visa, MasterCard), Banka Havalesi, EFT ve posta çeki ödemesi ile alışveriş yapılabilir. 7 gün içinde tamamlanmayan EFT, Banka Havalesi ve Posta Çeki siparişleri iptal edilir.
  • Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 
  • Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda bilgi@siyasalkitap.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo firması, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Siteden siparişinize taramızca yapılan uygulamaları izleyebilirsiniz.
  • Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Kabul edilmesi dahilinde siyasalkitap.com bu işlemden mesul değildir. Bu yüzden; teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak (0312) 419 16 11 numaralı telefona fakslanıp durum bilgi@siyasalkitap.com'a (ya da dagitim@siyasalkitap.com’a) bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. siyasalkitap.com, ürünü yeniden tedarik edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır. 
  • Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş kodunuzu bildiriniz. 
  • Kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemimizde kayıt altına alınmamaktadır. 

    siyasalkitap.com'dan alışveriş yapan okuyucumuz yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır. Bu önkabul ile işlem yapılacağını önemle hatırlatırız.

 

Keyifli okumalar ve güzel günler dileriz.

Siyasal Kitabevi-Ünal Sevindik

Şehit Adem Yavuz Sokak 14/1

Kızılay-Ankara 

Tel: 0312 419 97 81 (pbx)

Fax: 0312 419 16 11

Cep:0554 887 81 76

 

info@siyasalkitap.com

dagitim@siyasalkitap.com  

bilgi@siyasalkitap.com

siyasalyayinevi@gmail.com

www.siyasalkitap.com

 

 

Kapat