Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Asanı Bırak! Melike Mursaguliyeva

Asanı Bırak!

Liste Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 25,00
Kazancınız : 0,00
Taksitli fiyat : 9 x 3,06
%35
Temin süresi 5 gündür.
9786054001901
700888
Asanı Bırak!
Asanı Bırak!
Zinde Yayıncılık
25.00

Bu kitapta ahmak Firavun'u Kızıldeniz'in girdaplarında yok eden mucizeli, asalı Musa (a.s.) ve O'nun Salih kardeşi Harun (a.s.)'ın ayetler ışığında ilahi tecelli akışlarıyla dolu ibretli kıssalarını bulacaksınız.

Peygamber kıssalarını okurken sıradan bir insanın hayat hikayesini okur gibi okumamak ve geçmiş halkların tarihi gibi bakılmadan, Nebilerin manevi dünyaları ön plana alınarak okunmalıdır.

Bu kitapta yeryüzüne irşad ve tebliğ gayesi ile gönderilen peygamberlerin ruh dünyasına seyahat etmeye çalışılmış ve aynı zamanda psikolojik açıdan da izah edilmiştir.

Hak ve hakikat yolunun yolcusu olan peygamberlerin hadiseler karşısındaki duruşlarını bilmeleri lazım.

Bundan dolayı peygamberlerin hayatı araştırılmalı ve onların bizlere miras bıraktıkları yoldan gidilmelidir.

Bu kitap çalışmasını yaparken öncelikle kaynak olarak Kur'an-ı Kerim ve Allah Rasulü'nün sözleri olan hadislerden faydalandım.
Aynı zamanda Kıymetli ve Değerli Osman Nuri Toptaş hocamın ”Nebiler Silsilesi”eserinden faydalandım. Eserde kendi duygu ve düşüncelerimide okuyucumun zihin dünyasına aktarmaya çalıştım.

Bu çalışmamda bana maddi ve manevi destek olan herkese teşekkür ederim. Bu ikinci kitabım, siz değerli okuyucularımın inşallah teveccühünü kazanır. Sizleri kitapla baş başa bırakarak, Allah'tan muvaffakiyet diliyorum..

Melike Mursaguliyeva

Kapat