Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
Aynı Tanrı'nın Çocukları Songül A. Yılmaz

Aynı Tanrı'nın Çocukları

Liste Fiyatı : 18,00
İndirimli Fiyat : 18,00
Kazancınız : 0,00
Taksitli fiyat : 9 x 2,20
%35
Temin süresi 5 gündür.
9786059425759
400579
Aynı Tanrı'nın Çocukları
Aynı Tanrı'nın Çocukları
Zinde Yayıncılık
18.00

Her sabah, çocukların çığlıkları yollarda yükselip okullarındaki ziller onlar için çalarken, benim öğrencilerim sessizliği içinde kapı üzerindeki butonun bağlı olduğu ışığı görmeye çalışırlardı. Bende onları tek tek tanımaya çalışır, üzerlerine giydikleri masum sessizliği, çığlığa dönüştürmek için uğraşırdım. Onların da yankı veren sesleri olsun isterdim. Güneşin çocukları der her birinin sıcak gülücüklerini gözlerimle öperdim. Kulaklarım şahlanırdı, onları duymak için dilim ise olanca gücüyle kendini duyurmak için kuvvet harcardı. Onların her biri sessizce sevgi saçar ve sevgi dolu dokunuşlar isterdi.

Öğretmenlikteki marifet; öğrencilerin seslerini baskılamakta değil, onların sessiz çığlıklarını yükseltmekteydi.

***

Aşk ve ihtirasın bir gizemle aniden değişeceğini kim bilebilirdi ki? Tanrı onu yanına alırken yüreği sevdiğinin yüreği olacaktı ve bir kadını kendine ömürlük mahkûm ederek gidecekti.

***

Kitap, engeli engel tanımayanlara ve toplumdaki engelli bireylerin yaşamları konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlamış son noktayı da organ nakliyle vurucu kılmış. Akıcı ve duru bir dil kullanılarak okuma sevgisi aşılayan; kitapta, kişisel gelişim, aşk, ihtiras, tutku, azim ve dram harmanlanarak okuyucuya sunulmuş.

Kapat