Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
Borçluların İcra ve İflas Hukukunda Hak ve Sorumlulukları El Kitabı Ya

Borçluların İcra ve İflas Hukukunda Hak ve Sorumlulukları El KitabıŞahıslar ve Şirketler İçin

Liste Fiyatı : 85,00 TL
9786257761109
713978
Borçluların İcra ve İflas Hukukunda Hak ve Sorumlulukları El Kitabı
Borçluların İcra ve İflas Hukukunda Hak ve Sorumlulukları El Kitabı Şahıslar ve Şirketler İçin
Platon Hukuk
85.00

Borçlunun hak ve sorumluluklarına, İcra dairelerinin faaliyetlerinden kısaca bilinmesi gerekenler ile takip aşamasından paraların, alacaklılar arasında paylaşımına kadar olan süreçte temel icra hukukunun anlatılması ve borçlunun bu kitapta edineceği bilgiyle yapması ve yapmaması veya yaptığında hukuki sorumluluk altına gireceği ve kesinlikle hukuki yardım alınması gereken konulara değinilecektir.

Yaptığım araştırmada borçlunun en azından temel hukuk düzeyinde başvuracağı borçlunun takip hukuku ile ilgili ihtiyaçlara cevap verecek konuları içerisinde bulunduran bir çalışma olmadığıdır.

Elinizdeki eser, İcra İflas Hukukuyla ilgili uygulamalarda pratik ve temel hukuk bilgilerden oluştuğundan, teorik bilgilere fazla değinilmeden borçlunun kendi hak ve sorumluluklarını öğrendikten sonra daha profesyonel yardım alacağı yararına olacaktır.

Bu kitapta anlattıklarımız Ülkemizdeki yargı sistemi hak ve sorumluluklarınız konusunda size icra hukukuyla ilgili genel bilgiyi vermek amacıyla, akademik çalışmalardan ziyade günlük okuyan herkes tarafından anlaşılabilir bir dil kullanılarak sade bilgilerle anlatılmaya çalışılmıştır.

Kapat