Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1) Ümit Kubilay Can

Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1)CD Hediyeli

Liste Fiyatı : 126,00
İndirimli Fiyat : 126,00
Kazancınız : 0,00
9786257002134
672494
Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1)
Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1) CD Hediyeli
Gece Akademi
126.00

Bu kitap, üç kitap olarak planlanmış serinin birinci kitabıdır. Kişisel deneyimlerim doğrultusunda altı yaş ve üstü çocukların bilişsel, duyuşsal ve psikomotor becerilerini göz önüne alarak hazırladığım bu kitapta, bir öğrencinin başlangıç seviyesinde ihtiyaç duyduğu teknik ve müzikal beceriler yer almaktadır.

Bu kitapla, gitara başlarken akademik düzeyde bir klasik gitar kültürü ve müzik yaşantısı oluşturmak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda içeriğinde, öğrencilerin teknik gelişimlerine yönelik çalışmalar adım adım basamaklandırılmış olup Türk ezgilerinin ve evrensel müziklerin harmanlandığı bir repertuar kullanılmıştır. Ayrıca bu repertuarda, bir öğrencinin teknik ve müziksel becerilerinin gelişiminde çok önemli olduğunu düşündüğümüz toplu çalma etkinliklerine de sıkça yer verilmiştir.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzde de vurgulandığı üzere erken yaşlarda başlanan çalgı eğitimi ile çok daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu yüzden çocuklarımızı erken yaşta çalgı eğitimine başlatmamız yerinde olacaktır.

Müzikle kalın ...

Kapat