Sepetim (0) Toplam: 0,00
Covid-19 Sürecinde İletişimin Değişen Yüzü Gülsüm Çalışır

Covid-19 Sürecinde İletişimin Değişen Yüzü

Liste Fiyatı : 55,00
Taksitli fiyat : 9 x 6,72
9786257316255
725155
Covid-19 Sürecinde İletişimin Değişen Yüzü
Covid-19 Sürecinde İletişimin Değişen Yüzü
Eğitim Yayınevi - Bilimsel Eserler
55.00

İnsanlık yaklaşık bir yıldır “yeni normal” denilen bir sürecin içerisinden geçiyor. Covid-19 salgını ile birlikte tanıştığımız bu süreç, hayatımızın hemen her alanını olduğu gibi iletişim alanını da derinden etkiledi. Adı geçen bu süreçte interneti aktif kullanma durumumuz arttı. Hemen her etkinliği bilgisayarın sağladığı olanaklarla internet üzerinden gerçekleştirir olduk. Artık markete gitmeyen tüketiciler internet üzerinden market alışverişi yaparken, markalar imajlarını pekiştirmek için bu süreçte tüketicileriyle daha “iletişim” odaklı stratejiler geliştirmeye başladı.

Eğitim internet üzerinden yapılırken, sosyal medya ortamlarında bilgi kirliliği arttı. Bu nedenle kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi her zamankinden daha fazla önem taşımaya başladı. Bu da kamu spotlarının yaygınlaşmasına yol açtı. Süreç içerisinde evde kalan insanlar, aile içi iletişimlerinde sorunlar yaşamaya başladı. Bu da yetmedi bu sorunlar aile, hatta ülke sınırlarını aşarak, ülkeler arasında da iletişim bağlamında sıkıntılar oluşmasına yol açtı.

Bu kitap, yukarıda iletişime ilişkin Covid-19 sürecinde “yeni normal”le birlikte ortaya çıkan tüm gelişmelere değinen başlıklardan oluşan bilgilerin derlenmesiyle oluşmuştur. Kitap, içinden geçtiğimiz bu süreçte “iletişim” bağlamında, alanında yetkin iletişim bilimcilerin konuya ilişkin yaptıkları çalışmaların biraya gelmesiyle oluşmuştur. Covid-19 sürecinde iletişim alanında yaşanan değişim ve dönüşümlerin tarihe bir not düşülmesi amacıyla çıkılan bu yolculukta, değerli çalışmalarıyla bizlere destek veren tüm yazarlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kitabın alana katkı sağlaması dileğiyle…

Kapat