Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786059634526
749850
Dijital Medeniyet
Dijital Medeniyet
46.00

Cesurlar Geleceği Düşünür Ve Konuşur
Hayatı okumak isteyenlerin ve güncel konuların temelinde gerçekte ne olduğunu anlamaya çalışanların yüzünü dönmesi gereken en değerli başlık: Dijital. Çocukları için endişelenenlerin, gidişatı beğenmeyenlerin, hengâmeden sıyrılıp etrafında olup biteni anlamlandırmak isteyenlerin, bıktım şu ideoloji saçmalıklarından diyenlerin yüzünü biraz dijitale dönmesi gerekiyor. Acaba süper insan ne kadar süper?

Konu gün ve gelecek meselesi. İyilerin, hakkaniyeti arayanların yarınlarla daha fazla ilgilenmesi gerekiyor artık. Elbette geçmişe takılıp kalanlar her zaman daha fazla olur. Oysa cesurlar geleceği düşünür ve konuşur. Bu kitap, biraz da bu cesaret gösterenler için yazıldı.

Bu kitap geçmişi konuşmadı mı? Elbette konuştu. Ama asıl konu; istikbal.

Bir yol ayrımındayız, karar vermemiz gerekiyor. İnsanlar ve devletler arasındaki kavga, mücadele, savaş devam ediyor. Kendimizi bir savaşın içinde görüyor muyuz, görmüyor muyuz; bu savaşın tarafı mıyız, değil miyiz? Bu kitabı okurken öncelikle karar vermemiz gereken konu, sözle değil gönülden haktan, haklıdan yana olup olmadığımızdır.

Bir de insan kalabilmek konusu var tabi…

Kapat