Sepetim (0) Toplam: 0,00
Eğitim Bilimlerı Alanında Uluslararası Araştırmalar - 4 Süleyman Karat

Eğitim Bilimlerı Alanında Uluslararası Araştırmalar - 4

Liste Fiyatı : 65,00
9786257405256
738482
Eğitim Bilimlerı Alanında Uluslararası Araştırmalar - 4
Eğitim Bilimlerı Alanında Uluslararası Araştırmalar - 4
65.00

Değerli okurlar.
Ulusal ve uluslararası alanda gösterdiği akademik ve bilimsel faaliyetlerin yanı sıra alanyazına kazandırdığı yüzlerce kitapla da prestij kazanan Eğitim Yayınları tarafından çıkarılan ve ağırlıklı olarak eğitim konularını içeren, eğitim, sosyal ve beşerî bilimler alanlarına multidisipliner bir yaklaşımla birbiriyle ilişkili, birbirini destekleyici ve tamamlayıcı çeşitli konuları ele alan birbirinden kıymetli akademisyenlerin araştırmalarını kapsayan bu kitap altı bölümden oluşmaktadır. Kitabın hazırlanmasında ve çıkarılmasında yoğun bir emek ve çalışma ürünü olan bölümleriyle katkı sağlayan değerli bölüm yazarlarımıza içtenlikle teşekkür ederim.

Kitapta yer alan bölümler yazım, noktalama ve anlam bakımından onlarca dilbilgisi uzmanı tarafından, yine akademik ve uzman bakış açısıyla da onlarca akademisyen tarafından bir hakem gibi gözden geçirilmiş / değerlendirilmiş ve varsa gerekli öneriler bölüm yazarlarımız tarafından yerine getirilmiştir. Değerli katkılarından dolayı dilbilgisi uzmanlarına ve akademik destek veren kıymetli hocalarımıza ayrıca teşekkür ederim.
Kitabın; metin ve dil editörlerimize, okuyucularla buluşmasında teknik destek veren ekip üyelerine, basımı ve yayımı için her türlü katkıyı sağlayan Eğitim Yayınevi ve yönetimine teşekkür ederim.

Kitabın alanyazına katkı sağlamasını temenni eder, asıl değerini oluşturan siz okuyucularımıza ve ortaya çıkmasında emeği geçen herkese sağlık, mutluk, başarı ve eğitim dolu günler dilerim.

Kapat