Sepetim (0) Toplam: 0,00
Gökkuşağı - Güler Ertan'a Armağan Şeyda Üstünipek

Gökkuşağı - Güler Ertan'a Armağan

Liste Fiyatı : 80,00
Taksitli fiyat : 9 x 9,78
9789758015511
732984
Gökkuşağı - Güler Ertan'a Armağan
Gökkuşağı - Güler Ertan'a Armağan
Alternatif Yayıncılık
80.00

Geleceğe iz bırakan bir sanatçı, pek çok kitaba imza atan bir yazar, sayısız öğrencinin yetişmesini sağlayan bir eğitimci ve akademisyen olarak Cumhuriyet idealleri ile örtüşen kimliği ile mesleki kariyerini biçimlendirmiş bir sanatçıdır Prof. Güler ERTAN.

Güzel Sanatlar Fakültesi'nin gülen yüzü, sevecenliği, dostane tavırları, empati yeteneği ve sayılamayacak pek çok güzel yanlarıyla hayatlara dokunan, üretkenliği hayat felsefesi olarak belirlemiş kişiliğiyle, zorluklar karşısında yılmamaya ve daima olumlu olmaya çalışan, çevresindekileri yönlendiren gücüyle, “akademisyen” kimlik dışında “insan” olabilmek yolundaki çabalara katkı sağlayan özelliklere sahiptir.

Sanata ve eğitime katkılarından dolayı; farklı üniversitelerde görev yapan 19 akademisyen hocadan oluşan yazarlar topluluğu, ‘Sanat, Tasarım ve Kuram' üst başlığında topladıkları; Tekstil Tasarımı, Moda Tasarımı, Grafik Tasarımı, Endüstri Tasarımı ve Gastronomi konulu makaleleriyle oluşturdukları "Gökkuşağı" kitabını Sayın Prof. Güler ERTAN' a ithaf ederek teşekkürlerini taçlandırmışlardır.

Kapat