Sepetim (0) Toplam: 0,00
%5
Halkla İlişkiler Nedir? Filiz Balta Peltekoğlu

Halkla İlişkiler Nedir?

Liste Fiyatı : 199,50
İndirimli Fiyat : 189,53
Kazancınız : 9,97
9786052422960
617493
Halkla İlişkiler Nedir?
Halkla İlişkiler Nedir?
189.53

“Yüzyılımızın mesleği olarak gördüğümüz Public Relations, 21. Yüzyıla iletişim teknolojisiyle bütünleşerek girdi. Her yeni kitap, her kitabın yeni baskısı bu hızlı gelişimin izlerini taşıyor...
Artık Public Relations bütünleşik pazarlamanın olduğu kadar yönetim biliminin de ayrılmaz parçası. İnsan kaynakları stratejisi de artık iletişim planlamasına paralel olarak çiziliyor”.
Prof. Dr. Filiz Balta Peltekoğlu'nun kitabında bu gelişmeyi somut biçimde hissedebiliyorsunuz.
Prof. Dr. Alaeddin Asna
Halkla İlişkilerle ilgili tartışmalar sürüp giderken halkla ilişkilerin kapsama alanı giderek genişliyor. Çağı yakalayabilen tüm kurumlar halkla ilişkilerin katkısını önemsiyor ve disipline duyulan gereksinim giderek artıyor.
Halkla İlişkiler, kriz yönetiminden sürdürülebilir kalkınmaya katkı sunmaya kadar geniş bir yelpazenin aktörü olarak konumunu daha da güçlendiriyor… Üstelik dijitalin gücünü de arkasına alarak!
Bu ise, Halkla İlişkilerin holistik bir yaklaşımla okunmasını ve anlamlandırılmasını daha da önemli hale getiriyor.
“Halkla İlişkiler Nedir”, 11. baskısında da Halkla İlişkilerin gücünün farkında olanların ve bu gücün sorumluluğunu taşıyanların buluşma ortamı olmayı hedefliyor. Kuşkusuz, Halkla İlişkilerin holistik yaklaşımla ele alınmasını değerini önemseyerek ve evrensel etik değerleri odağa alarak…

Kapat