Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%15
İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular Firuzan Baytop

İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar DoğrularŞantiyelerdeki Yanlış ve Doğru Uygulamaların Resimli Anlatımı

Liste Fiyatı : 60,00 TL
İndirimli Fiyat : 60,00 TL
Kazancınız : 0,00 TL
%15
Temin süresi 5 gündür.
9786058177727
379220
İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular
İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar Doğrular Şantiyelerdeki Yanlış ve Doğru Uygulamaların Resimli Anlatımı
YEM Yayın
60.00

İnşaat Uygulamalarında Yanlışlar-Doğrular, şantiyelerde yapılan uygulama hatalarını saptayarak, doğru uygulamaların nasıl yapılması gerektiğini okuyucuya aktarmayı hedefliyor.

Firuzan Baytop, 50 yılı aşkın bir süreye yayılan uluslararası şantiye deneyimleri sırasında saptadığı yanlış uygulama örneklerini fotoğraflar, kısa ve net açıklamalarla birlikte mercek altına alıyor. Yapılan yanlışların ortaya konmasının ardından, doğru uygulamaların nasıl yapılması gerektiğini yine fotoğraflar eşliğinde tanımlayan kitap, bu yönüyle uygulamacılar için vazgeçilmez bir rehber olma niteliği taşıyor.

Firuzan Baytop, Türkiye'deki ve yurtdışındaki muhtelif yapı üretim süreçlerinde, farklı kurum ve kişilerin uygulama deneyimlerinden yararlanarak hazırladığı kitap aracılığıyla, özellikle genç meslektaşlarına şöyle sesleniyor: "Herkes yanlış yapabilir. Siz de yapacaksınız. Ancak önemli olan o yanlışlıkları bir daha yapmamaktır (Hele bu kitaptaki resimleri gördükten sonra). Yanlışla-rınızı kabul edin, doğruları yapmaya çalışın. Unutmayalım ki, baştan doğrusunu yapmak sonradan düzeltmekten çok daha ucuzdur."

Kapat