Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%20
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 41 Ocak - Şubat 2019 Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 41 Ocak - Şubat 2019

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 3,60 TL
3990000049858
427699
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 41 Ocak - Şubat 2019
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 41 Ocak - Şubat 2019
Köşe Bucak Dünya Dergisi
14.40

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 41. Sayısı, her zaman ki gibi Dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.

Dergimizin bu sayısında, editörümüz Benian Çulhaoğlu'nun Sinama eleştirmeni Atillâ Dorsay ile yaptığı söyleşiyi okuyabilirsiniz. Tunceli ve Bingöl şehirlerini, Sınır Yaylasını yazarlarımızın keyifli anlatımlarıyla dergimizin sayfalarında bulabilirsiniz. Ayrıca Türbeler ve Ciltcilik,Tuz dosyalarıda bu sayımızın konuları arasında yerini aldı. Fotoğraf sanatçılarının Portfolyoları ve Dünya Kazan Biz Kepçe de bu sayımızda...

Seyahat ve Kültür - Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, Dünya' yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür - sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç, Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor. Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof. Dr. Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz, Derginin daimi yazarları arasında Mustafa Ruhi Şirin, Benian Çulhaoğlu, Bülent İnanç, Salih Doğan, Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kapat