Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%20
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 42 Mart - Nisan 2019 Kolektif

Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 42 Mart - Nisan 2019

Liste Fiyatı : 18,00 TL
İndirimli Fiyat : 14,40 TL
Kazancınız : 3,60 TL
Taksitli fiyat : 4 x 3,60 TL
%20
Temin süresi 5 gündür.
3990000049142
451190
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 42 Mart - Nisan 2019
Köşe Bucak Dünya Dergisi Sayı: 42 Mart - Nisan 2019
Köşe Bucak Dünya Dergisi
14.40

Bi Dolu Dünya

Okudukça gezen gezdikçe okuyanların dergisi Köşe Bucak Dünya nın 42. Sayısı, her zaman ki gibi dünya'nın her köşesinden dosyalarıyla dop dolu.Dergimizin bu sayısında,beklide ismini ilk kez duyduğunuz Wachau gezi yazısı, Merv Şehri, Konya Çeşmeleri,Kolleksiyoner Turgut Göksoy ile yaptığımız röportaj,Sanat Ve Zaman dosyamız,Başka bir bakış açısıyla Sırbıstan ve fazlası…

Keyifli okumalar

Köşe Bucak Dünya Dergisi

Seyahat ve Kültür - Sanat

Dünyayı sizler için köşe bucak geziyoruz. Başka bir coğrafyada uyanmanın büyüsüyle, dünya' yı köşe bucak gezerken yaşadıklarımızı sizlerle paylaşma isteğinden doğan dergimiz için,aynı ruhu taşıyan gezginlere de haber salındı “Mavi gezegenimizde gördüklerinizi bizimle paylaşın” denildi. Çağrımız karşılık buldu, gezginler çıkınlarında biriktirdiklerini bizimle paylaştı. Böylece dergimiz Seyyahların seyir defteri oldu.

2010 yılında ilk sayısı yayımlanan dergimiz iki ayda bir okuyucusuyla buluşuyor. Dergimiz içeriği ağırlıklı olarak, gezi ve kültür-sanat olsa da dünya mutfağından lezzetler, müzeler, ilginç koleksiyonlar (Topaç,Terzi yüksüğü gibi) dosyalara da yer veriyor.Röportajlar da vazgeçilmezlerimiz arasında. Köşe Bucak Dünya Dergisi, dünyaca ünlü Grammy ödüllü müzisyen Zakir Hüseyin ve yine dünyaca tanınmış yazar Alberto Manguel ile söyleşiler yaptı. Bunun gibi alanında tanınmış fotoğrafçı, gezgin, yazar ve sanatçılarla söyleşiler yapmaya devam ediyoruz.

Dergimiz Türkiye Gezginler Kulübü Derneği tarafından 2013 yılında “yılın en iyi gezi dergisi” ödülünü aldı. Dergimizin Yayın danışmanlığını Prof.Dr Orhan Kural, Editörlüğünü ise Ali Sami Palaz,Derginin daimi yazarları arasında, Benian Çulhaoğlu,Bülent İnanç, Salih Doğan,Yusuf Sülükçü bulunuyor.

Kapat