Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786057390646
766581
Polisiye Yazarının Ölümü
Polisiye Yazarının Ölümü
90.00

“Adam son sözünü nefretle tükürür gibi söylemişti.Arkasını dönüp yürümeye başlayınca diğeri fırsatıkaçırmadı, ceketinin iç cebinde saklı duran bıçağıçıkarıp korkunç bir hınçla kabzasına kadar sırtınasapladı; bıçak hiçbir engelle karşılaşmadan kalbidelip geçti. Adam delirtici bir acıyla geriye doğrukıvrıldı. Elleri sırtına gitti ama bıçağa ulaşamadanölmüştü. Diğeri, cesedi cipe sürükleyip zorlukla içerisoktu. Sonra oturur pozisyona getirdi. Aracınbagajından aldığı beşer kiloluk dört bidon benzininüçünü cipin içine ve cesede döktü. Sırf bu iş içinsatın aldığı Zippo'yu yakıp cipin içine fırlattı. Alevlerbir anda aracın içini sardı, cesedin kucağındakibidon da alev aldıktan sonra hızla oradan uzaklaştı.”

Armağan Tunaboylu'nun yeni roman kahramanıKomiser Berkun İstanbullu, kültürlü, zeki, pervasız,başarılı bir polis... Geçmişi ise kendisinin bilebilmediği sırlarla dolu.

Severek okuyacağınız “Berkun İstanbulluPolisiyeleri” dizisinin ilk kitabı Polisiye YazarınınÖlümü tabii ki Oğlak Yayınları'nın,Maceraperest Kitaplar'ı arasında…

Kapat