Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786257599412
764006
Tarzan 2: Tarzan'ın Dönüşü
Tarzan 2: Tarzan'ın Dönüşü
Fihrist Kitap
48.50

100 milyona yakın satış rakamlarına ulaşan 24 kitaplık dizisiyle ve zaman içerisinde sayısız oyun, çizgifilm, dizi ve sinema uyarlamalarıyla Tarzan, gerçek bir klasik,20. yüzyılın en önemli edebiyat olaylarından biri…

Tarzan, uzun soluklu bir dünyanın ikinci kitabına kapı açarken karşımızda ve biz, bu karakteri ya da hikayeyi tanıtmaya ihtiyaç dahi duymuyoruz. Herkesin ama herkesin o ya da bu şekilde tanıdığı bir dünya bu: Afrika'nın vahşi ormanları ve her kültürde yansıması olmuş vahşi karakteri: Tarzan.

Bu dünyanın kırıntılarına kulaktan dolma bir şekilde sahibiz, peki hikayenin tamamına,özüne ve hareketi bol, macerası bol detaylarına girmeye,elinizden bırakamayacağınız bu dünyayı derinlemesine deneyimlemeye ne dersiniz?

Fihrist olarak bu dünyayı Türkçeye kazandırmanın gururuyla, sizi Tarzan dünyasının “bütün”üne davet ediyoruz.

Belirtmek gerekir ki, Fihrist, macera kitaplarını asla sadece birer macera kitabı oluşuyla okuyucuya sunmamaktadır. Bu durum, Tarzan için de geçerlidir; Tarzan'ın derin bir bağlamda okunabileceğini, hatta okunması gerektiğini düşünüyoruz. Giriş yazılarında Tarzan'ın tarihi, kültürel ve felsefi konumu, neden Sosyal Bilimler için de önemli oluşuyla ilgili açıklamalar; okuyucuya Tarzan'ı derin okuma imkanı sunacaktır.

Maceraseverler, entelektüel çaba güdenler,
Şimdiden Tarzan dünyasına hoş geldiniz diyoruz.

Kapat