Sepetim (0) Toplam: 0,00
TYT-AYT Matematik Fasikülleri - Polinomlar ve Çarpanlara Ayırma Eko Ko

TYT-AYT Matematik Fasikülleri - Polinomlar ve Çarpanlara Ayırma Eko

Liste Fiyatı : 33,00
9786258415865
758206
TYT-AYT Matematik Fasikülleri - Polinomlar ve Çarpanlara Ayırma Eko
TYT-AYT Matematik Fasikülleri - Polinomlar ve Çarpanlara Ayırma Eko
33.00

Yine Yeni Yeniden

Yepyeni bir kamp ve yepyeni fasiküllerimiz ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım,
Sizlere Matematikte rehber olmaya çıktığımız bu yoldaAYTkonularını birlikte bitirmeye geldik. AYT konularını adım adım, tanımlarla, ispatlarla, en ince ayrıntısına kadar, fasikül fasikül bitireceğiz.

Kampımız ve kampa özel yenilenen fasiküllerimiz AYT konularını kapsamaktadır. AYT matematiğe başlamak istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, AYT konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda AYT'yi bitirmek istiyorum diyenler, bu fasikül ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı.

Konuyu önce Rehber Matematik'ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, ödevlendirmeleri bu fasikülden yapacaksın. Takıldığın sorularda soru çözüm videosunu açıp izleyebileceksin.

Rehber Matematikdokunuşlarıyla kampa paralel yenilenen fasiküllerimiz ile AYT konularını daha planlı, daha programlı, daha eksiksiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘'Elinde kalem önünde kâğıt'' izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu fasikülden vereceğimiz ödevlendirmeleri günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘'O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin!''

O hâlde ne diyoruz AYT konularının her biri için ‘'Gönder Gelsin #öğrenbitsin''

Hoş kal, Hoşça kal..

Kapat