Sepetim (0) Toplam: 0,00
TYT Problematiks Eko Kolektif

TYT Problematiks Eko

Liste Fiyatı : 28,00
Taksitli fiyat : 9 x 3,42
9786258059779
758057
TYT Problematiks Eko
TYT Problematiks Eko
Tonguç Akademi
28.00

Yine Yeni Yeniden

Yepyeni bir problem kitabı ile karşınızdayım Güzel Arkadaşım,

Problemsorularının sınava olan etkisi her geçen gün artıyor. Yalnızca problem sorularının sayısının artmasından bahsetmiyorum. Artık diğer matematik ve hatta geometri soruları da problem soruları gibi bir hikâye ve bir problem temeline oturtuluyor. Bu sebeple güncel problemlere karşı kazanacağın aşinalık sana her alanda fayda sağlayacaktır. Biz iyi bir derece istiyorsak problemlerde hem iyi hem de hızlı olmak zorundayız. Bunu da bol bol güncel problemler çözerek yapabiliriz.

Rehber Matematik'ten tanımlarla, ispatlarla, konu konu öğrendiğin, basit ve orta düzey sorularla konuyu pekiştirdiğin problemler için şimdi kendimizi geliştirmek ve zorlamak vakti.Problematikstam da bunun için tasarlandı. Kitabın içindeki 16 test ile problemleri pekiştirecek sonra sana tıpkı sınavdaymışsın gibi hissettirecek 30 karma problem denemeleri ile kendini zorlayacak ve geliştireceksin. Kitapta her testin ve her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalarımızdan da dinleyebileceksin.

Rehber Matematikile ‘'Problemlerde kendimi nasıl geliştiririm?'', ‘'Netlerimi nasıl arttırırım?'' diyorsan, ‘'Gri Koçsayesinde kitabı nasıl verimli şekilde bitiririm?'' diye düşünüyorsan kitap seni bekliyor.

O hâlde ne diyoruz ‘'Gönder, Gönder Gelsin Problemler''

Hoş kal, Hoşça kal..

Kapat