Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
Ufuk Çizgisi 3. Seri Ufuk İbrahimoğlu

Ufuk Çizgisi 3. SeriUzaktan Eğitime Uyumlu 1-12. Sınıflar Arası Öğretmenler ve Öğrenciler İçin Yaratıcı Görsel Sanatlar Etkinlikleri

Liste Fiyatı : 108,00 TL
Taksitli fiyat : 4 x 27,00 TL
Temin süresi 5 gündür.
KARGO BEDAVA
9786254442803
703475
Ufuk Çizgisi 3. Seri
Ufuk Çizgisi 3. Seri Uzaktan Eğitime Uyumlu 1-12. Sınıflar Arası Öğretmenler ve Öğrenciler İçin Yaratıcı Görsel Sanatlar Etkinlikleri
Köknar Kitap
108.00

Sanat bilgiye dayalı bir yaratım olgusudur ve süje-obje ilişkisine dayanmaktadır. Bilinç sahibi insan ve o bilince yansıyacak nesnenin bileşimi bu zemini hazırlamaktadır.

Sanat eğitiminde de insan-nesne ilişkisini özümseyerek doğru yolu belirlemek gerekir. Obje; hangi düşünce sistemiyle değişim gösterip hayal dünyasıyla besleniyorsa, varılacak nokta o derece eğitici, etkili sonuç bulacaktır.

Sanat eğitiminde başarı, sürekliliği sağlamaktır. Süreklilik, heyecanı kaybetmeden takip edip üzerine kendi fikrini ekleyerek yükselmek demektir.

Dolayısıyla sanat, sadece okulda verilen bir ders değil, herkesin gelişim sürecini etkileyecek önemli bir nüvedir.

“Ufuk Çizgisi”, hem sanat gelişimine hem de kişisel gelişime katkı sunacaktır. Öğretmenlerin kılavuz kitabı olmasının yanı sıra, velilerin çocuklarıyla yapabileceği, atölyelerde uygulanabilecek ve aynı zamanda hobi olarak değerlendirilebilecek teknik özellikler taşıyan, yaratıcılığı güçlendiren çalışmalar içermektedir.

Kapat