Sepetim (0) Toplam: 0,00
Uluslararası Tarımsal Pazarlama Halil Fidan

Uluslararası Tarımsal Pazarlama

Liste Fiyatı : 50,00
Taksitli fiyat : 9 x 6,11
9786053274605
374010
Uluslararası Tarımsal Pazarlama
Uluslararası Tarımsal Pazarlama
Ekin Basım Yayın - Akademik Kitaplar
50.00

Bu kitap, tarımsal ürünlerin dış ülkelere pazarlanmasında, bu konuda uğraş veren işletmelere önemli kaynak olarak katkı sağlayacak bir kitap olacaktır. Uluslararası Tarımsal pazarlama kitabının esas amacı üniversitelerde ilgili bölümlerde, ilgili ders olarak okutulan derse materyal olmaktır.

Bu kitap, on bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde, pazarlama ve uluslararası tarımsal pazarlama kavramları ve pazarlama gelişimi incelenmiştir. İkinci bölümde, uluslararasılaşma ve uluslararasılaşmış başlıca işletmeler ele alınmıştır. Üçüncü bölümde, uluslararası ticarete yardımcı olan kuruluşların durumu incelenmiştir. Dördüncü bölümde, pazarlama planı, stratejileri ve pazarlama bölümlemesi incelenmiştir. Beşinci bölümde, uluslararası tarımsal pazarlama araştırması ele alınmıştır.

Altıncı bölümde, tarımsal ürün ve ürün geliştirme stratejileri ele alınmıştır. Yedinci bölümde, Ürün fiyatlandırma stratejisi incelenmiştir. Sekizinci bölümde, tarımsal dağıtım kanalları ve aracılar ele alınmıştır. Dokuzuncu bölümde, tarımsal ürünleri pazarlamada tutundurma stratejisi irdelenmiştir. Onuncu bölümde, ihracatta ve ithalatta yapılan işlemler anlatılmıştır.

Kapat