Sepetim (0) Toplam: 0,00
%20
Yeni Amazing Spider Man Cilt 2: Örümcek Evreni 2 Dan Slott

Yeni Amazing Spider Man Cilt 2: Örümcek Evreni 2

Liste Fiyatı : 69,00
İndirimli Fiyat : 69,00
Kazancınız : 0,00
9786059469616
499603
Yeni Amazing Spider Man Cilt 2: Örümcek Evreni 2
Yeni Amazing Spider Man Cilt 2: Örümcek Evreni 2
Marmara Çizgi
69.00

İşte Bu Tam Örümcek Adam'a... Yani Örümcek Adamlara... Ve De Kadınlara Göre Bir İş.

Örümcek'in bugüne kadar karşılaştığı en ölümcül düşmanlardan biri geri döndü. Ama bu sefer yalnız değil. Morlun'un Varisler ailesinin tümü, Çokluevren'de araknid güçleri olan süper insanları katledip yiyor ve bütün Örümcek Adamları, Kadınları, Kızları ve daha fazlasını yiyene kadar da durmayacaklar! Hiçbir kahramanın onlara karşı tek başına hayatta kalma ihtimali yok. Biraz olsun umutlanabilmek adına bile bütün Örümceklerinbirleşmesi gerekiyor!

Çağlara ve boyutlara yayılan bu muazzam destan ikinci ve son cildiyle devam ediyor! Farklı boyut ve mekanlardaki küçük çatışmalar topyekûn bir savaşa dönerken Miles Morales bütün maharetlerini ortaya döküyor, Silk kıymetli bir cephe keşfediyor ve sahneye herkesi hayretler içinde bırakan bir Örümcek karakteri çıkıyor! Kehanet gerçekleşmeye başlarken her Örümcek canını dişine takarak savaşıyor çünkü her biri hiçbirşekilde güvende olmadığının farkında!

Peki bu savaşın yansımalarının Peter Parker ve diğer Örümcekler üzerindeki etkisi ne olacak? Peki Morlun'un bizim dünyamızın Örümcek Adam'ıyla olan karşılaşması iki taraftan birine avantaj sağlayabilecek mi? Son olarak, Başörücü'nün bu büyük savaştaki gerçek rolü ne?

Kapat