Sepetim (0) Toplam: 0,00
2021 Son Prova ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Tamamı Çözü

2021 Son Prova ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Tamamı Çözümlü Deneme Çözen Kazanır

Liste Fiyatı : 40,00
Taksitli fiyat : 9 x 4,89
1981345896987
713835
2021 Son Prova ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Tamamı Çözümlü Deneme Çözen Kazanır
2021 Son Prova ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Tamamı Çözümlü Deneme Çözen Kazanır
Yedi Beyza Yayınları
40.00

Değerli Adaylarımız...

2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Çözümlü DenemeSon Prova - Çözen Kazanır !

Yedibeyza Yayınları; kaliteli yayınları, yılların vermiş olduğu tecrübe ve siz değerli adaylarımızdan gelen yoğun talep üzerine öabt alanında bu değerli çalışmayı hazırlamış ve hizmetinize sunmuştur.

Deneme kitabımız, 2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği öğretmenlik alan bilgisi testlerini kapsayacak şekilde alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış denemelerden oluşmaktadır.Kitabımız 200 sayfa olup, büyük boy ve tamamı çift renklidir. İçerisinde 7 adet tamamı çözümlü deneme bulunmaktadır.

Deneme kitabımız ÖSYM Sorularıyla Uyumlu, Yeni Sisteme Uygun, Yeni Nesil Sorular'dan oluşmaktadır.Çalışmamızda ÖABT'ye eklenen Tecvit, İslam Kültür ve Medeniyeti, İslam Tarihi vb. konularla ilgili sorular ve çözümlemeleri de eklenmiştir.

Deneme kitabımızın en belirgin özelliği öabt sorularınınayrıntılı olarakçözülmüş olmasıdır. Bu sayede adayın konuya dair detayları tekrar gözden geçirmesi ve eksiklerini telafi edebilmesi hedeflenmiştir.Ayrıca bilgi ve yoruma dayalı soruların yanında öncüllü sorulara da yer verilerek adayın bilgiyi içselleştirmesi amaçlanmıştır.

2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Çözümlü Deneme kitabımıziçeriğiyle ÖABT Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliğine hazırlananadaylarımızahitap etmektedir.

Yedibeyza yayınları olarak bütün öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz.Gayret bizden tevfîk yalnızca Yüce Allah'tandır.

Kapat