Sepetim (0) Toplam: 0,00 TL
%30
Ölüm Sosyolojisi %30 indirimli Adem Sağır

Ölüm Sosyolojisi

Liste Fiyatı : 34,72 TL
İndirimli Fiyat : 24,30 TL
Kazancınız : 10,42 TL
Taksitli fiyat : 4 x 6,08 TL
9786054657766
362539
Ölüm Sosyolojisi
Ölüm Sosyolojisi
Phoenix Yayınevi
24.30

Yaşamın kırmızılığından, ölümün karanlığına bir varoluş hikayesi. Kızmızıyla siyahın meşki. Bir insanlık serüveni. Bir varmış bir yokmuş hikayesi gibidir ölümün sosyolojisi. Hayat alanından, ölüm sahasına kolay bir gidiş. Kaliteli bir aşk ve serüvende okumamanız şiddetle tavsiye edilir! 

Nesibe ŞENTÜRK

Ölümün notalarında geziniyor ruhum. Hangi ezgiden bir nağme çalsa ölümün ahengiyle bütünleşiyor. Dans ediyor ruhum ölümün kıyılarından Ölüm Sosyolojisi'ne bir bir ritim ile.

Kübra ÇAPKAN

Ölüm ne kadar soğuk bir kelime... Sanki hiç ölmeyecekmişçesine dünyaya dair kalıcı anlatılar kurduğumuz, bitmek bilmeyen hülyaların dal budak verdiği hayatın içerisinde kaçınılmaz bir hegemonya! Peki, ama bu ölümün perde arkasında ne var? Bu gerçekliğin kılcal damarlarına kadar ele alındığı bir gerçeklik: Ölüm Sosyolojisi.

Nilgün ÜNLÜ

Hakkında bildiğimiz net bir şey varsa o da ölüm, ikince kez deneyimlenemeyen ve herkesin er geç karşılacağı bir yolculuktur. Çıkılan her yolculuk (ölüm de dahil) bilinemezliği de yanında taşır. Bilinmeyen korkutur. Bu yüzdendir belki de insanoğlunun onu farklı şekillerde sunmaya çalışması... Diğer her şey gibi ölüm de anlam ifade edebilmeli. Ne de olsa giden bizden biri.

Sinem SİVRİ

Ölüm kimine göre nokta kimine göre üç noktadır. Ölmeden önce dirilmek diriyken ölümü anlamaktır. O halde ölmeden önce dirilmeye var mıyız?

Betül TURHAN

Ölümsüz olarak bildiğim tek şey düşüncedir. Düşüncede ölümsüzlüğü yakalamak için "Ölüm Sosyolojisi" geleceğe taşınmış bir yaşam toplamı gibi duruyor.

Mustafa YILDIZ

Ey sevgili kitap! Bunu da not eder misin? Yaşamak ölmek içindir...

Hatice EĞERCİ

Kapat