Sepetim (0) Toplam: 0,00
TOURMAG Turizm Dergisi Sayı:27 Temmuz-Ağustos-Eylül 2021 Kolektif

TOURMAG Turizm Dergisi Sayı: 27 Temmuz-Ağustos-Eylül 2021

Liste Fiyatı : 20,00
Taksitli fiyat : 9 x 2,44
3990000131701
743038
TOURMAG Turizm Dergisi Sayı: 27 Temmuz-Ağustos-Eylül 2021
TOURMAG Turizm Dergisi Sayı: 27 Temmuz-Ağustos-Eylül 2021
TOURMAG Turizm Dergisi Yayınları
20.00

10 Numara Şehir Balıkesir Ömre Bedel!

TOURMAG Turizm Dergisi, yayınlanan yeni sayısında eşsiz doğası, tarihi değerleri ve gastronomisiyle öne çıkmaya başlayan Balıkesir ‘i kapak konusu yaparak sayfalarına taşıdı.

Sahip olduğu değerleriyle “Marka Şehir” olma yolunda önemli adımlar atan Balıkesir'in yerel değerlerini, bu ilimizin topraklarında doğmuş olan editörlerimizden Serap Gürses yazdı. Saffet Emre Tonguç ise bu özel ilimizde Fatih Sultan Mehmet'in kayınpederi ve sadrazamı Zağnos Paşa'ya, Karesi Bey'e ve mübadele izlerine değindi. Mehmet Altay da ünü dünyaya yayılan, hatta bir kültür mozaiği kabul edilen Kaz Dağları'na başka bir pencereden baktı. Okuduğunuzda fark edeceğiniz gibi üç önemli yazar da Balıkesir ‘i anlatmaya doyamadı. Üstelik 8 sayfa olarak planlanan kapak dosyası haberinin, tam 18 sayfa yayınlanmış olmasına rağmen…

Antalya, Bodrum, Kapadokya

Dergi içeriğinde 7 yıldan beri yayınlanmakta olan, Türkiye'nin yedi bölgesinden özel turizm haberleri ve yeni destinasyonlar da yer almaya devam ediyor. Ayrıca yabancı okurlarımız için Antalya, Bodrum ve Kapadokya turizm bölgelerinden haberlerin İngilizce olarak yayınlanması da sürüyor.

Melih Uslu, Osman Öndeş, Barış Kadıoğlu, Yiğit Uygun, Nurdan Güney

Ünlü gezgin ve seyahat yazarı Melih Uslu, bu sayıda okurlarını Kosova'ya götürürken; Osman Öndeş de “Bodrum'da Hüzünlü Bir Öykü” başlığı ile Dünya'nın yedinci harikası Mausoleum ve Cnidus'ın nasıl yağmalandığına değindi. Barış Kadıoğlu İrlanda'yı, Yiğit Uygun Leros'u, Onur Sancak Bulgaristan'ı, Faruk Bangir Eskişehir'i, Nurdan Güney ise antik kent Perge'yi yazdı. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ile arkadaşımız Nil Özer'in yaptığı söyleşi, Tunç İsmail Ayerdem'in “Kurumsal Yaşamdan Dünyaya Açılan Kapı” başlığıyla yayınlanan röportajı da yine keyifle okuyacağınız yazılar arasında.

Kapat