Sepetim (0) Toplam: 0,00
%35
WWW: Watch/Takip %30 indirimli Robert J. Sawyer

WWW Üçlemesi 2. KitapWWW: Watch/Takip(WWW Üçlemesi 2. Kitap)

Liste Fiyatı : 38,00
İndirimli Fiyat : 24,70
Kazancınız : 13,30
Taksitli fiyat : 9 x 3,02
%35
Temin süresi 1 gündür.
9786056951251
363116
WWW: Watch/Takip
WWW: Watch/Takip WWW Üçlemesi 2. Kitap (WWW Üçlemesi 2. Kitap)
Abis Yayıncılık
24.70

Doğuştan görme engelli Caitlin Decter, bir sinyal işlemci retinal implantla görme yetisi kazanır. Beklenmeyen bir yan etkiyle, bu teknoloji, onun, World Wide Web (Dünya Çapında Ağ)'in dijital veri akışını da "görmesini" sağlar. Ve Web'te olağanüstü bir varlık keşfeder ve onu uyandırır Caitlin.

Bu varlık kendisine Webmind demektedir. Caitlin ile arkadaş olan bu varlık, an be an gelişen bir bilinçtir ve Caitlin'in dünyası hakkındaki her şeyi öğrenmeye can atmaktadır. Fakat Webmind, potansiyel tehditler için İnternet'i takip eden Birleşik Devletler Hükümeti'ne bağlı gizli bir servis olan WATCH'un da dikkatini çekmiştir.

WATCH, Webmind'ın ulusal güvenlik için bir risk oluşturduğuna ve bu nedenle siber uzaydan süpürülmesine karar verir. Ancak Caitlin, Webmind'ın iyilik yapma ve merhamet gösterme kapasitesine inanmaktadır ve arkadaşını korumak için gereken her şeyi yapmakta kararlıdır...

"Gelişmiş bilimsel teoriler ve teknolojik gelişmelerle insan karakterlerini bir araya getirmek konusundaki dehasını gösteriyor Sawyer."

The Globe And Mail

"Sawyer karmaşık bilim kurguyu anlaşılabilir ve baştan sona eğlenceli hale getiriyor."

Romantic Times

Kapat