Sepetim (0) Toplam: 0,00
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi Sayı: 83 Ocak 2022 Kolektif

Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi Sayı: 83 Ocak 2022

Liste Fiyatı : 35,00
3990000075593
757660
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi Sayı: 83 Ocak 2022
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi Sayı: 83 Ocak 2022
35.00

Yeni yılın ilk sayısı bayilerde.

83'üncü sayımızı siz değerleri okurlarımızla buluştururken, dopdolu içeriğimizle bisiklet sevginizi bu soğuk kış günlerinde canlı tutmaya hazırız.

Bu ay bisiklet turizminin önemli lokasyonlarından biri olan Teide'deydik. İspanya'nın bu eşsiz doğaya ve tenha yollara sahip adasında, tükenmek bilmeyen volkanik dağa tırmandık. Teide'den öğrendiklerimiz son dönemde gündemde olan ülke bisiklet turizmi konusunda faydalı olacaktır.

Ocak sayımızın öne çıkan konularından biri de her zaman olduğu gibi Carraro ile Türkiye'nin Renkleri. Şirince'den Kuşadası'na içinizi ısıtacak bir rota yaptık.

Yeni başlayanlardan üst seviye kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak ürün tanıtımları, antrenman ipuçları ve profesyonel yarış dünyasından son haberler Ocak sayımızın sayfalarında sizleri bekliyor.

Yeni sayımızda ayrıca Belçikalı bir bisiklet aşığının yakın döneme teknolojisiyle damga vurmuş bisiklet koleksiyonuna ortak oluyoruz.

Mark Cavendish geride bıraktığımız sezon rüya gibi bir yıl geçirdi. Ancak ateşin fitili şüphe yok ki Türkiye Turu'nda yakıldı. Britanyalının geri dönüş öyküsü ve kariyerinin satır başları sizleri bekliyor.

Bir pronun mental iç dünyasını gözler önüne seren eski Team Sky bisikletçisi Peter Kennaugh röportajı, sele üzerinde daha güçlü olmanızı sağlayacak bir egzersiz, core antrenmanlarının önemi, servet harcamadan daha aerodinamik olmak, İpek Onaran'dan Kickr Core smart trainer incelemesi, Kron CVR 400 testi ve çok daha fazlası yeni sayımızda siz değerli okurlarımızı bekliyor.

Kapat