Sepetim (0) Toplam: 0,00
3990000019733
745168
Cyclist Dergisi Sayı: 80 Ekim 2021
Cyclist Dergisi Sayı: 80 Ekim 2021
25.00

Kendini bisikletle ifade edenlerin dergisi Cyclist Türkiye'nin Ekim sayısı çıktı!

80'inci sayımız yine bisikletin farklı uçlarına dokunan konularıyla dopdolu. Bu ay kapağımızda ise bisikletle ilk dünya turunu gerçekleştiren Thomas Stevens'a selam çakıyoruz.

Carraro ile Türkiye'nin Renkleri bölümünde Thomas Stevens'ın Türkiye rotasının bir bölümünü onu yad ederek yeniden pedallarken, Salcano Yerli Tur'da önce Amanos Dağı'nın zirvesinde bulutları ayaklarımızın altına alarak ruhumuzu doyururken, ardından Soğukoluk'ta Hatay'ın eşsiz lezzetleriyle midemize bayram ettiriyoruz.

Ayrıca, yeni sayımızın sayfalarında çok önemli bir bisiklet efsanesini ağırladık: Greg LeMond. Üç Tour de France şampiyonu LeMond ile ezberleri bozacak yeni bisiklet markasını, Hinault ve Fignon ile olan rekabetini ve motor dopingi endişelerini konuştuk.

Mosso ile bisiklet yolları serimizde bu ay Marmaris'teydik. Yangınların damga vurduğu şehirde bisikletin günlük hayattaki önemini yerel yönetimlerden dinlerken, bisikletin Marmaris ekonomisindeki yerini Marmaris Ticaret Odası yetkilileri ile bisiklet yollarında pedallarken konuştuk.

Bisiklet inceleme bölümümüzde ise bu ay iki model ile karşınıza çıkıyoruz. Bunlardan ilki Bianchi'nin bayrak modeli Specialissima. Yeni versiyonda ise Specialissima artık çok yönlü bir bisiklete dönüşüyor. Diğer bisiklet modeli, yerli üretici Mosso'nun başlangıç seviye gravel modeli CVL700. Donanımdan sürüş hissiyatına GVL700'ün detaylı incelemesi 80'inci sayımızın sayfalarını süslüyor.

Madem ki söz teknik konulara geldi, yeni sayımızda bisiklet teknolojisinin son trendine dair detaylı bir yazıdan bahsedelim. Sizce de konfor hızın yeni adı olabilir mi? Bisiklet endüstrisinin uzmanlarına göre cevap evet. Peki nasıl?

Dosya konuları, ürün tanıtımları, özel röportajlar, performans ipuçları ve çok fazlası Cyclist Türkiye Ekim sayımızda siz değerli okurlarımızı bekliyor.

Cyclist Türkiye; kendini bisikletle ifade edenlerin dergisi.

Kapat