Sepetim (0) Toplam: 0,00
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi sayı: 87 Mayıs 2022 Kolektif

Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi sayı: 87 Mayıs 2022

Liste Fiyatı : 35,00
3990000075696
769624
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi sayı: 87 Mayıs 2022
Cyclist Bisiklet Kültür Dergisi sayı: 87 Mayıs 2022
35.00

Türkiye Turu'ndan kalanlar Giro d'Italia'dan beklentiler…

Yeni sayımızın kapağında proları adıyla dahi ürküten Mortirolo tırmanışı var. Giro d'Italia'nın diğer turlara da ilham veren tırmanışını keşfediyoruz.

Bize dönecek olursak, 57'ncisini geride bıraktığımız Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun akılda kalan satır başlarını sekiz etabı da yerinden takip eden gazeteci Ömer Yavru kaleme aldı. Sam Bennett'ın galibiyetsiz ayrılışı uzun yıllar akıllardan çıkmayacak Tekirdağ etabına kadar TUR'u tekrardan yaşamaya ne dersiniz?

Ülkemizin ilk ve tek bisiklet dergisi olan Cyclist Türkiye sizlerin dergisi olmaya sizlerden beslenerek devam ediyor. Yeni sayımızın öne çıkan içeriklerinden biri de Eurovelo 15 rotasıyla başladıkları bisikletli turlarına Türkiye'nin 53 golüyle devam eden Hepşenler ailesi. Aydan Çelik'in bu keyifli röportajını kaçırmayız.

Röportaj demişken, sekiz sene evvel start görevlisi olarak yer aldığı Türkiye Turu'nda bu yıl Beyaz Mayo'yu kazanan Batuhan Özgür ve dokuz yılın ardından Giro d'Italia'ya geri dönen bisikletin farklı çocuğu Mark Cavendish yeni sayımızda sorularımızı yanıtladı.

Protein sorunsalı, devrim niteliğindeki orta göbekten vites değiştirme sistemi Classified, Vittoria ve Maxxis lastik tanıtımları, ürün incelemeler, antrenman ve performans konuları, çiçeği burnunda bisiklet dostu otel Barut Kemer Collection, paylaşımlı bisiklet sistemlerine dair anlamlı veriler ışığında Tanzer Kantık'ın kaleme aldığı “Paylaşırsak çoğalır mı?” ve çok ama çok daha fazlası 87'nci sayımızda siz değerli okurlarımızı bekliyor.

Kapat