Sepetim (0) Toplam: 0,00
9786257849340
746526
Klinik Beslenme İçin Temel Cep Kitabı
Klinik Beslenme İçin Temel Cep Kitabı
EMA Tıp Kitabevi
115.00

Klinik Beslenme için Temel Cep Kitabı, Üçüncü Baskıdiyetisyenler, öğrenciler ve klinik beslenmeyle aktif olarak ilgilenen diğer sağlık çalışanları için kanser, kardiyovasküler hastalıklar, diyabet ve akciğer hastalıkları gibi belirli durumlara yönelik beslenme değerlendirmesi, beslenme desteği ve beslenme hakkında kanıta dayalı bilgilere anında erişim sağlayan bir kılavuzdur. Yazarlar, en güncel beslenme kılavuzlarını kullanarak hastalık süreci, tedavi, beslenme müdahalesi ve hasta eğitimi ile ilgili bölümleri içeren bir formatla ilgili bilgileri bulmayı okuyucular için kolaylaştırmaktadır.

Yeni bölümler; kemik iliği nakli hastaları için beslenme bakımı, preterm ve neonatal popülasyonlarda pediatrik yetersiz beslenmeyi belirleme kriterleri, ameliyat öncesi ve sonrası beslenme bakımı için obezite cerrahisi kılavuz güncellemelerini ve fazlasını içermektedir.

Temel Özellikler
-ADIMEkutuları, klinisyenlerin teşhis ifadelerini nasıl özetleyeceklerini örnekleyen ADIME notları ve PEB ifadeleri içerir.
-Hızlı Referans Tabloları, her bölümde bulunur ve temel bilgilere ulaşılmasını kolaylaştırır.
-Tutarlı bir formatile hastalık süreci, tedavi, beslenme müdahalesi ve hasta eğitimi ile ilgili bilgileri içeren bölümleri bulmayı hızlı ve kolay hale getirir.
-Renkli sekmeler, içeriğin hızlı ve kolay aranmasını sağlar.

Kapat