Sepetim (0) Toplam: 0,00

Şema KoçluğuGiriş ve Uygulama: Esaslar, Yöntemler, Örnek Vakalar

Liste Fiyatı : 100,00
İndirimli Fiyat : 70,00
Kazancınız : 30,00
Taksitli fiyat : 9 x 8,56
Satış adedi : 1
%30
Temin süresi 1 gündür.
9786057789327
770224
Şema Koçluğu
Şema Koçluğu Giriş ve Uygulama: Esaslar, Yöntemler, Örnek Vakalar
70.00

Aynı kurguların döne döne önüne geldiğini söyleyen birçok insan vardır. Bu döngülerin farkına varabilenler ise bu kurguların kader olmadığını ve ne çok gelişim fırsatına sahip olduklarını öğrenirler. Hayatlarının hiçbir alanında çözümsüz ve sıkışmış olmadıklarını kavrarlar.

Dr. Björn Migge tarafından yazılan, Aysel Taşdemir tarafından Türkçe baskısı yayına hazırlanan bu kitap, Şema terapinin unsurlarını, ilkelerini, tutumlarını ve “araçlarını,” koçluk formuna aktarıp “şema koçluğuna” dönüştürmenin yolunu anlatmaktadır. Bununla birlikte, bu kitap sadece koçluk becerilerini geliştirmek isteyen uzmanlara değil, hayatı anlamlandırdığı kısa yollarını yani şemalarını fark ederek kendi içinde daha özgür ve dengeli bir yaşama ulaşmak isteyen herkes içindir.

“Koçluk çalışmalarımda, danışanlarımda tekrar tekrar çocukluktan gelen duygular ortaya çıkıyor; bunları özel şemalar veya modlar olarak adlandırmak ve daha detaylı incelemek, aynı zamanda ebeveynlerin davranışları ve danışanın başa çıkma stratejileri ile ilgili olarak da ele almak açısından çok faydalı ve mantıklı buluyorum. Özellikle modlarla sandalye çalışması çok fazla imkân ve hareket alanı sunuyor.”

Britta Schmitz

“Şema koçluğu benim için şimdiye kadarki çalışmalarımın bir teyidi ve cesaretlendiricisidir. Bana danışanlarımın ve hastalarımın değişim taleplerini daha da hedefe uygun olarak destekleme fırsatı veriyor.”
Hana Hahne

Kapat